Depilacja laserowa i depilacja woskiem

Jeśli chcesz odpocząć od maszynki do golenia i depilatora, masz dość wrastających włosków i podrażnień skóry, skorzystaj z nowoczesnych metod trwałej depilacji ciała i twarzy. W naszym salonie stosujemy najnowocześniejszy laser do depilacji oraz skuteczną depilację woskiem, które zapewniają gładką skórę i długotrwałe efekty.

Laserowe usuwanie owłosienia to najlepszy sposób na długotrwałe pozbycie się niechcianych włosków z ciała i twarzy, pozwala cieszyć się idealnie gładką skórą przez wiele lat. Oferujemy także profesjonalną depilację woskiem, która skutecznie i natychmiast usuwa włoski razem z cebulkami, a efekt utrzymuje się nawet kilka tygodni. Wosk do depilacji to idealna metoda dla kobiet, które oczekują natychmiastowego efektu depilacji.

  • laserowa depilacja bikini
  • laserowa depilacja pach
  • laserowa depilacja nóg
  • laserowa depilacja twarzy, wąsika
  • depilacja woskiem
  • doskonałe efekty zabiegów

Depilacja - informacje oraz cennik zabiegów

Depilacja woskiem

Depilacja woskiem miękkim lub twardym sprawia, że wszystkie włoski są idealnie usunięte. Usunięcie owłosienia wraz z cebulkami powoduje, że odrastanie trwa długo, a włosy stają się coraz rzadsze i cieńsze.

Depilacja laserowa ciała

Depilacja laserowa jest to trwałe usuwanie niechcianego owłosienia – szybki efekt idealnie gładkiej skóry! W naszej Klinice Urody depilację laserową wykonujemy za pomocą najnowocześniejszego i najskuteczniejszego na świecie lasera Light Sheer Desire.

Depilacja laserowa twarzy

Masz dość nadmiernego owłosienia? Marzysz o idealnie gładkiej skórze? Jeżeli tak, to czas, aby rozważyć możliwość trwałego usunięcia zbędnego owłosienia!