Laserowe usuwanie przebarwień | Kielce | Klinika Urody Jean Baptiste

Laserowe usuwanie przebarwień to najskuteczniejsza metoda na wszelkie rodzaje przebarwień. Nowoczesne zabiegi laserowe na przebarwienia rewelacyjnie usuwają plamy na twarzy, plamy pigmentacyjne i plamy starcze. Twarz, szyja, dekolt odzyskują naturalny wygląd - bez nieatrakcyjnych plamek i zaburzeń barwnikowych. Ostuda po ciąży? Przebarwienia po lecie? Przebarwienia wskutek zmian hormonalnych? Laserowe usuwanie przebarwień rozwiązuje problemy z przebarwieniami skóry bez względu na ich przyczyny, karnację skóry czy Twój wiek.  Równomierny koloryt skóry sprawia, że skóra wydaje się idealnie gładka, młodsza i bardziej promienna. Zamiast wciąż maskować przebarwienia, stosując podkłady i fluidy, pozbądź się ich na zawsze! W Klinice Urody stosujemy najnowszej generacji laser Nordlys by Ellipse, który został zaprojektowany do skutecznej likwidacji większości nieestetycznych przebarwień na skórze. W rękach naszego doświadczonego kosmetologa usuwa przebarwienia całkowicie lub w znaczącym stopniu je redukuje i rozjaśnia. Skorzystaj z nowoczesnych zabiegów medycyny estetycznej w Kielcach, by cieszyć się efektem czystej, młodej skóry bez przebarwień!

 

 

Cennik

Zarezerwuj zabieg telefonicznie

+48 690 206 206

Zabieg Cena Czas
Twarz 449 zł 50 min Rezerwuj  
Twarz + Szyja 549 zł 60 min Rezerwuj  
Twarz + Szyja + Dekolt 649 zł 70 min Rezerwuj  
Policzki 389 zł 40 min Rezerwuj  
Pojedyncza zmiana 249 zł 25 min Rezerwuj  

 

Laserowe usuwanie przebarwień - efekty:

  • całkowite usuwanie przebarwień
  • redukcja lub rozjaśnienie zmian barwnikowych
  • ujednolicenie i wyrównanie kolorytu skóry
  • wizualna poprawa kondycji i gęstości skóry
  • naturalny wygląd skóry bez plam pigmentacyjnych
  • ogólna poprawa wyglądu – łatwiejszy i szybszy makijaż

Laserowe usuwanie przebarwień- jak wygląda zabieg?

Laser Nordlys by Ellipse to najwyższej klasy urządzenie, które emituje ultrakrótkie impulsy świetlne. Energia lasera jest absorbowana przez skupiska melaniny, tworzące nieestetyczne przebarwienia na skórze. Wiązka lasera rozbija te skupiska na mikrocząsteczki, które następnie są w naturalny sposób usuwane z organizmu. Laser działa miejscowo, tylko na obszar, który zostaje naświetlany. Laserowe usuwanie przebarwień jest bezpieczne, szybkie i bezbolesne, a dodatkowo poprawia kondycję skóry, ponieważ stymuluje włókna kolagenowe tworzące jej rusztowanie. Redukcja zmian pigmentacyjnych jest widoczna już po pierwszym zabiegu, jednak pełny efekt – w zależności od liczby, rozległości, głębokości przebarwień – jest widoczny po 2-3 zabiegach. Zabiegi laserowe należy wykonywać w seriach, ponieważ skóra fizjologicznie potrzebuje czasu na regenerację.

Laserowe usuwanie przebarwień – czy jest bezpieczne?

  • bezpieczeństwo – dysponujemy najwyższej klasy laserem medycznym Nordlys by Ellipse, a zabiegi wykonuje wyłącznie doświadczony personel
  • krótki czas trwania zabiegu – 10-30 minut (w zależności od liczby, głębokości i rozległości zmian pigmentacyjnych)
  • nieinwazyjność i precyzja – energia lasera trafia dokładnie w miejsce, gdzie znajdują się skupiska melaniny. Nie uszkadza okolicznych tkanek, nie jest szkodliwa dla organizmu. Badania kliniczne potwierdzają bezpieczeństwo stosowania Nordlys by Ellipse jako lasera na przebarwienia.

Laserowe usuwanie przebarwień- ile zabiegów należy wykonać?

Zabiegi laserowe na przebarwienia należy – dla optymalnego rezultatu – wykonać w serii co 3-4 tygodnie. Liczbę zabiegów rekomenduje kosmetolog, biorąc pod uwagę liczbę, głębokość i rodzaje przebarwień. Aby usunąć pojedyncze zmiany, wystarczą zwykle 2-3 zabiegi. W przypadku większej liczby rozległych przebarwień zwykle potrzeba 4-6 takich zabiegów.

Laserowe usuwanie przebarwień- zalecenia po zabiegu

Po zabiegach laserowych na przebarwienia należy nawilżać skórę i chronić przed słońcem, stosować wysokie filtry SPF 50+.  Nie wolno chodzić do solarium. Odradzamy saunę, grube peelingi i kosmetyki mogące spowodować podrażnienia.

Przebarwienia skóry – czym są, jakie są rodzaje przebarwień, jak się ich pozbyć?

Przebarwienia powstają wskutek nadmiernej produkcji melaniny – naturalnego barwnika skóry lub jego nierównomiernego rozłożenia w skórze. Przyczyny przebarwień są różne: zmiany hormonalne, ciąża, nadmierna ekspozycja na słońce, czynniki genetyczne, przyjmowanie leków światłouczulających.  Nieestetyczne plamy i plamki zaburzają harmonijny wygląd skóry twarzy, szyi i dekoltu. Rzadko kiedy znikają samoczynnie, a najskuteczniejszą metodą na przebarwienia jest laser Nordlys by Ellipse w rękach doświadczonego kosmetologa.

Laserowe usuwanie przebarwień - przeciwskazania

Zabiegi laserowe w Klinice Urody w Kielcach są wykonywane na najwyższej klasy laserze medycznym przez doświadczonych kosmetologów. Istnieją jednak przeciwwskazania do laserowego usuwania przebarwień. Dowiedz się, jakie: LINK.

Jak skutecznie pozbyć się przebarwień?

Umów się na bezpłatną konsultację, nasz kosmetolog określi liczbę i rodzaje zabiegów na przebarwienia!

Poznaj wszystkie zabiegi laserowe w Klinice Urody Jean Baptiste Kielce

Zabiegi laserem frakcyjnym:

Zabiegi platformą IPL: