Zabiegi kosmetologiczne – Kielce

Zapraszamy na zabiegi kosmetyczne i zabiegi medycyny estetycznej dla kobiet. Klinika Urody Jean Baptiste zadba o Twoje ciało i duszę. W naszej ofercie znajdziesz zarówno zabiegi kosmetyczne z wykorzystaniem  profesjonalnych kosmetyków PCA oraz Cell Fusion, zabiegi z pomocą nowoczesnych technologii kosmetologicznych (np. Innofacial, Aquasure,  oczyszczanie wodorowe, endermologia, fala uderzeniowa), zabiegi laserowe (IPL, fotoodmładzanie, depilacja laserowa), a także zestaw najnowocześniejszych zabiegów na ciało, zapewniających redukcję cellulitu, usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki. Wszystko, by odkryć i wyeksponować Twoje naturalne piękno.

Poznaj opinie osób, które korzystały już z naszej Kliniki Urody

 • Michalina
  Polecam kosmetolog Panią Roksanę. Roksana bardzo dokładnie objaśniła mi przebieg zabiegu lipolizy iniekcyjnej podbródka. Dzięki jej ogromnej wiedzy czułam się bezpiecznie a efekt po - POWALAJĄCY! Na pewno wrócę!
  Michalina
 • Aleksandra
  „Gorąco polecam Panią Dobrusie. Dobrała naprawę super zabiegi które działają i przynoszą natychmiastowy efekt. Spokojna i opanowana a do tego w pełni skoncentrowana na pacjencie. Umie podejść holistycznie do całej sylwetki. Świetny specjalista, jeszcze raz polecam!”
  Aleksandra
 • Paula
  Jestem z Jean Baptiste ładnych parę chwil i jeszcze się nie zawiodłam. Profesjonalizm, przesympatyczne Panie i miła atmosfera. Serdecznie polecam.
  Paula
 • Paulina
  Profesjonalna obsługa i kultura na najwyższym poziomie. Zabieg wykonany sterylnie, precyzyjnie i z zadowalającym efektem.
  Paulina
 • Ewa
  Chyba najdokładniejsza depilacja laserowa na świecie (a mam porównanie, bo poprzednie zabiegi robiłam gdzie indziej). Wszystko super. Komfortowo.
  Ewa
 • Anna
  Moja pierwsza wizyta w Jean Baptiste Klinika Urody&Spa, jestem bardzo zadowolona miłą atmosferą a przede wszystkim pełnym profesjonalizmem pani kosmetolog. Polecam wszystkim.
  Anna
 • Aga
  Jestem bardzo zadowolona z usługi. Pani Kosmetyczka była bardzo miła, odpowiedziała na wszystkie moje pytania, a także przedstawiła ciekawe pakiety pielęgnacyjne dla mojej skóry. Zabieg oczyszczania został przeprowadzony profesjonalnie, a efekt końcowy jest bardzo satysfakcjonujący. Polecam to miejsce wszystkim Paniom i Panom  
  Aga

Co zyskasz dzięki zabiegom w Klinice Urody Jean Baptiste?