Chcemy dawać ludziom piękno
i pewność siebie

Wiemy, że wygląd mocno wpływa na to, jak czujemy się sami z sobą. Dlatego pragniemy, aby nasze działania nie miały na celu jedynie przemiany zewnętrznej, tej która jest dostrzegalna gołym okiem.

Chcemy także, aby osoby, które do nas przychodzą, mogły odczuć w sobie również przemianę wewnątrz siebie. Chcemy dawać początek i wskazywać drogę do akceptacji, kochania własnego ciała i pewności siebie.

W Klinice Urody Jean Baptiste o swoje piękno mogą zadbać zarówno kobiety, jak i mężczyźni

Oto najpopularniejsze zabiegi:

Oferta zabiegów

Dla niej

W Klinice Urody Jean Baptiste zadbamy o Ciebie na każdej urodowej płaszczyźnie. Wykonujemy zabiegi na twarz i ciało, dzięki którym będziesz zachwycać gładką, jędrną skórą pełną blasku. Znajdziesz tu także mnóstwo zabiegów, które zagwarantują Ci codzienną wygodę i oszczędność czasu – makijaż permanentny, depilację laserową, manicure i pedicure, a także makijaże codzienne i okazjonalne.

Znajdź usługę, której potrzebujesz i zarezerwuj swój termin:

Oferta zabiegów

Dla niego

Zabiegi w naszej klinice są skierowane także do wszystkich Panów. Jeśli chcesz szczególnie zadbać o swój wygląd, samopoczucie i kondycję skóry w przyjemny sposób, to jesteś w dobrym miejscu. Niezależnie od wieku i potrzeb – każdy z nich znajdzie dla siebie idealne rozwiązanie, które sprawi, że poczujesz się jeszcze bardziej męski i atrakcyjny.

Znajdź usługę, której potrzebujesz i zarezerwuj swój termin:

Poznaj opinie osób, które korzystały już z naszej Kliniki Urody

Zapraszamy Cię na naszego bloga

To miejsce, w którym eksperci naszej kliniki urody dzielą się z Tobą praktycznymi poradami na podstawie wiedzy i doświadczenia kosmetologów, terapeutów SPA i lekarzy.

3 grudnia 2019

Depilacja laserowa – powab gładkich nóg: bez maszynki i straty czasu!

Mieć ciało idealnie gładkie, skórę jak aksamit, jak jedwab to marzenie każdej kobiety. Kobiety świadomej swej wartości i specyfiki swojej płci. Czyli wszystkich nas, które to […]
3 grudnia 2019

Usuwanie przebarwień po lecie – laser Nordlys by Ellypse

Przebarwienia po lecie to częsta, niechciana pamiątka z wakacji. Nie wszystkie zabiegi na przebarwienia są jednak skuteczne. Gdy domowe sposoby na przebarwienia nie działają, walka z […]
3 grudnia 2019

Henna pudrowa – przełom w stylizacji brwi

Farbowanie brwi? Nie, naturalnie nowe! Henna pudrowa to prawdziwy przełom w stylizacji i pielęgnacji brwi. Nowatorska metoda całkowicie naturalnej koloryzacji z użyciem tej henny z Maroka […]

Wyślij wiadomość