Laserowe usuwanie rumienia twarzy i szyi – laser Nordlys by Ellipse
Laserowe usuwanie rumienia
18 lutego 2020
Laserowe usuwanie blizn
Laserowe usuwanie blizn
18 lutego 2020

Laserowe zamykanie naczynek – laser Nordlys by Ellipse


Zaczerwienienia skóry, popękane naczynka krwionośne, pajączki (teleangiektazje) usuwamy szybko i skutecznie najnowocześniejszym na świecie laserem IPL Nordlys by Ellipse. Zabieg zamykania naczynek krwionośnych, redukcji nieestetycznych czerwonych pajączków i poszerzonych naczynek krwionośnych widocznych na twarzy, nogach i innych częściach ciała przynosi rewelacyjne efekty. Laser IPL sprawia, że skóra pozbawiona zaczerwienień odzyskuje równomierne zabarwienie, wygląda bardziej atrakcyjnie i zdrowo. Pierwsze efekty laseroterapii są satysfakcjonujące – widoczne już po pierwszym zabiegu. Decydując się na zabieg laserowego zamykania naczynek, masz szansę zapomnieć o ciągłym ukrywaniu niedoskonałości pod makijażem, testowaniu w nieskończoność nowych podkładów i fluidów oraz dyskomforcie związanym z czerwoną twarzą zwłaszcza wtedy, gdy to najmniej pożądane. Nowoczesne osiągnięcie medycyny estetycznej – laser IPL Nordlys by Ellipse – wykazuje bardzo wysoką skuteczność w likwidacji popękanych i rozszerzonych naczynek, zarówno tych o najmniejszej średnicy, jak i zgromadzonych w nieestetycznych skupiskach.

 

Laserowe zamykanie naczynek – efekty:

 • likwidacja pajączków różnego typu i wielkości
 • zmniejszenie liczby i rozległości rozszerzonych naczynek
 • redukcja zaczerwienień i odzyskanie naturalnego zabarwienia skóry
 • wyrównanie i ujednolicenie kolorytu cery
 • redukcja zaczerwienień na twarzy
 • łatwiejszy i szybszy makijaż
 • zapobieganie pękaniu naczynek krwionośnych
 • profilaktyka rumienia i trądziku różowatego


Skuteczność laserowego zamykania naczynek krwionośnych – zalety lasera:

 • doskonałe rezultaty kliniczne:
 • u 100% pacjentów stwierdza się poprawę pewnego stopnia
 • u 67% pacjentów stwierdza się poprawę o 75% lub większą
 • zamykanie naczynek różnej średnicy, nawet tych najmniejszych
 • usuwanie naczynek, które były oporne na lasery innego typu
 • profilaktyka pękających naczynek
 • wystarcza mniejsza liczba zabiegów niż w przypadków innych laserów IPL


Na czym polega laserowe zamykanie rozszerzonych naczynek na twarzy?

Cera ze skłonnością do pękających naczynek jest bardzo trudna w pielęgnacji, wymaga stosowania specjalistycznych kremów (polecamy do pielęgnacji domowej kosmetyki Yon-Ka), a przykrycie niedoskonałości jest pracochłonne i wymaga codziennego stosowania fluidów. Dlatego coraz więcej kobiet decyduje się na skuteczną laseroterapię – zamykanie naczynek. Światło lasera IPL, absorbowane przez hemoglobinę obecną w pękniętych żyłkach, zostaje zamienione w energię cieplną. Prowadzi to do trwałego zaniku uszkodzonych i rozszerzonych naczynek krwionośnych, likwidacji pajączków i innych widocznych zaczerwienień na skórze. Specjalistyczny laser medyczny Nordlys by Ellipse umożliwia zamykanie naczynek na każdej głębokości skóry. Ultrakrótkie impulsy światła (poniżej jednej milisekundy) gwarantują wysoką skuteczność, bezpieczeństwo i komfort zabiegu. Laserowe zamykanie naczynek IPN to zabieg niemal bezbolesny, który nie wpływa negatywnie na otaczające tkanki.


Laserowe zamykanie naczynek – przebieg zabiegu

Zabieg laserowego usuwania naczynek zajmuje ok. 20-40 minut. Kosmetolog, po wykluczeniu przeciwwskazań, dobiera parametry i wykonuję próbę laserową. Następnie precyzyjnie naświetla laserem IPL miejsca, w których są poszerzone lub popękane naczynka. Zabieg kończy się nałożeniem kremu nawilżającego i przedstawieniem zaleceń pielęgnacji domowej.


Laserowe zamykanie naczynek – ile zabiegów potrzeba?

W zależności od liczby i rozległości popękanych naczynek konieczne jest wykonanie 2-4 zabiegów. W przypadku bardzo rozległych zmian może być konieczne wykonanie większej liczby zabiegów. Przebieg terapii rekomenduje kosmetolog, biorąc pod uwagę stan skóry i oczekiwania klienta.


Laserowe zamykanie naczynek – po zabiegu

Pielęgnacja skóry po zabiegu laserowego zamykania naczynek nie jest skomplikowana. Należy stosować kremy nawilżające, unikać słońca (także solarium) i podrażnień skóry.


Laserowe zamykanie naczynek – przeciwwskazania

Dowiedz się, jakie są przeciwwskazania do laserowego zamykania naczynek – LINK


Rozszerzone naczynka – przyczyny

Rozszerzone naczynka czy popękane naczynka są widoczne na powierzchni skóry w postaci czerwonych linii i plam, które mogą mieć różne rozmiary. Pajączki naczyniowe, pajączki na nogach to potoczna nazwa tych zmian na kończynach. Poszerzone drobne naczynka krwionośne nazywa to tzw. teleangiektazje. Usuwanie ich tradycyjnymi metodami nie przynosi zadowalających rezultatów, a nieleczone mogą przekształcić się w rumień czy trądzik różowaty. Przyczyny pękających naczynek są różne, poczynając od genetycznych, poprzez nadciśnienie i wahania hormonalne, a kończąc na nadmiernej ekspozycji na słońce, zimno czy wiatr. Bez względu na przyczynę laserowe zamykanie naczynek krwionośnych jest najskuteczniejszą metodą i przeciwdziała problemowi w przyszłości.


Pękające naczynka – jak się ich pozbyć?

Jeśli chcesz pozbyć się problemu naczynek i teleangiektazji, umów się na bezpłatną konsultację z naszym specjalistą!


Poznaj inne zabiegi laserowe – Kielce, Klinika Urody, poleca!

Zabiegi laserem frakcyjnym:

Zabiegi platformą IPL:


Laserowe zamykanie naczynek, Kielce, Klinika Urody
Zamykanie naczynek, Kielce, usuwanie rumienia, Klinika Urody
Zamykanie naczynek Kielce, usuwanie pajączków Kielce, Klinika Urody
Laserowe usuwanie popękanych naczynek w Kielcach, Klinika Urody

 

Zamykanie naczynek

Zabieg polecany jest dla kobiet, którym zależy na zniwelowaniu rozszerzonych lub pękniętych naczyń krwionośnych widocznych na ich skórze (tzw. pajączki).

Zabiegi Cena Czas
Twarz 449 zł 40 min Rezerwuj
Twarz + Szyja 550 zł 50 min Rezerwuj
Twarz + Szyja + Dekolt 650 zł 60 min Rezerwuj
Policzki 330 zł 35 min Rezerwuj
Nos 199 zł 30 min Rezerwuj
Zamykanie pojedynczego naczynka 99 zł 15 min Rezerwuj