Depilacja dla mężczyzn

W naszym salonie medycyny estetycznej stosujemy najnowocześniejszy laser do depilacji Light Sheer Desire - posiada on udowodnioną naukowo skuteczność, a efekty zabiegu są widoczne już po pierwszej sesji. Depilacja laserowa dla mężczyzn umożliwia trwałe usuwanie owłosienia, w tym usuwanie owłosienia z twarzy. Zabieg laserowej depilacji jest praktycznie bezbolesny, a jego skuteczność została potwierdzona licznymi badaniami klinicznymi. Polecamy także depilację woskiem dla mężczyzn, która błyskawicznie usuwa zbędne włosy razem z cebulkami.

  • trwałe usuwanie owłosienia
  • usuwanie włosów na plecach
  • usuwanie włosów na klatce piersiowej
  • usuwania włosów w miejscach intymnych
  • najskuteczniejszy laser do depilacji laserowej
  • długotrwałe efekty depilacji laserowej

Odwiedź nasz gabinet kosmetyczny w Kielcach w Klinice Urody Jean Baptiste i pozbądź się niechcianego owłosienia!

Depilacja - informacje oraz cennik zabiegów

Depilacja woskiem – zabieg dla mężczyzn

Depilacja ciała woskiem miękkim lub twardym sprawia, że wszystkie włoski są idealnie usunięte. Usunięcie owłosienia wraz z cebulkami powoduje, że odrastanie trwa długo, a włosy stają się coraz rzadsze i cieńsze.

Depilacja laserowa twarzy – zabieg dla mężczyzn

Depilacja laserowa dla mężczyzn to trwałe usuwanie owłosienia – przynosi szybkie i konkretne efekty. Wykonujemy ją laserem Light Sheer Desire – najskuteczniejszym obecnie urządzeniem na świecie.

Depilacja laserowa ciała – zabieg dla mężczyzn

Depilacja laserowa ciała dla mężczyzn to trwałe usuwanie owłosienia, które przynosi szybkie i konkretne efekty. Redukcja niechcianego owłosienia już o 30% przy pierwszym zabiegu.