Delikatny peeling Peel no Peel PCA Skin | Klinika Urody JB Kielce

PCA Skin Peel no Peel – delikatny peeling dla cery wrażliwej

Peeling kwasowy PCA Skin Peel No Peel to idealne rozwiązanie dla skór delikatnych, wrażliwych lub przed ważnym wyjściem. Dzięki unikalnemu połączeniu kwasów rozświetla, odświeża i stymuluje skórę bez widocznego złuszczania charakterystycznego dla peelingów chemicznych.

 

Cennik

Zarezerwuj zabieg telefonicznie

+48 690 206 206

Zabieg Cena Czas
Peel no Peel PCA Skin – delikatny peeling dla cery wrażliwej 350 zł 60 min Rezerwuj  

PCA Skin Peel no Peel – delikatny peeling dla cery wrażliwej- efekty

Dzięki profesjonalnemu zabiegowi Peel no Peel natychmiast zauważysz efekty dla swojej skóry. Ten delikatny peeling do twarzy perfekcyjnie zadba o Twoją cerę, nawet jeśli jest wrażliwa i delikatna, a co najważniejsze, nie pozostawia widocznego łuszczenia, więc możesz wykonać go także jako zabieg bankietowy.

● rozświetlenie cery

● odświeżenie skóry

● stymulacja odnowy naskórka

● wspomaga odnowę komórkową

● stymuluje produkcję kolagenu

● działa kojąco i łagodząco na podrażnienia

● wspomaga funkcję ochronną skóry

 

PCA Skin Peel no Peel – delikatny peeling dla cery wrażliwej - wskazania

Ten profesjonalny peeling przeznaczony jest do każdego typu skóry, szczególnie wrażliwej i delikatnej. Jego unikalna formuła doskonale wspiera skórę w takich sytuacjach jak:

● skóra sucha, wrażliwa

● skóra szara, ziemista

● skóra odwodniona

● widoczne zmarszczki

● zmarszczki mimiczne

● utrata jędrności

● niejednolity koloryt

● trądzik różowaty

● hiperpigmentacje

Delikatny peeling do twarzy Peel no Peel PCA Skin zapewnia Twojej cerze perfekcyjne odświeżenie i rozświetlenie, bez podrażnienia lub widocznego łuszczenia się skóry.

PCA Skin Peel no Peel – delikatny peeling dla cery wrażliwej - działanie

Profesjonalny zabieg Peel no Peel wykorzystuje starannie dobraną kompozycję kwasów, które sprawdzają się nawet w przypadku cery wrażliwej.

● Kwas mlekowy – AHA, sprzyja odnowie naskórkowej i nawilża, ułatwia przenikanie składników aktywnych, rozluźnia połączenia komórkowe.

● Glukonolakton – PHA – delikatny kwas, działa kojąco i nawilżająco, sprzyja oczyszczeniu skóry

● Kwas salicylowy – BHA- beta hydroksykwas o działaniu uspokajającym na skórę i łagodnie rozjaśniającym

 

Delikatny peeling do twarzy Peel no Peel PCA Skin zapewnia Twojej cerze perfekcyjne odświeżenie i rozświetlenie, bez podrażnienia lub widocznego łuszczenia się skóry.

Peeling do cery wrażliwej Peel no Peel i inne zabiegi dla cery wrażliwej w Kielcach – umów już teraz – Klinika Urody Jean Baptiste

Zabiegi PCA Skin

Zabiegi PCA Skin bazują na zaawansowanej marce profesjonalnych preparatów kosmetycznych, które podlegają szczegółowym badaniom klinicznym. Amerykańska marka PCA Skin to pionierzy zaawansowanych formuł peelingów chemicznych działający na rynku od niemal 30 lat. Nasza Klinika Urody w Kielcach jest jednym z pierwszych gabinetów certyfikowanych PCA Skin, co oznacza:

● ciągłe szkolenia praktyczne oraz teoretyczne dla naszego zespołu

● dostępność wszystkich profesjonalnych zabiegów PCA Skin

● pełna gama produktów PCA Skin (link do kosmetyków PCA Skin) do pielęgnacji domowej w sprzedaży w naszym sklepie

 

Poznaj wszystkie zabiegi laserowe w Klinice Urody Jean Baptiste Kielce

Pracując na preparatach marki PCA Skin mamy pewność, że terapie dobierane są indywidualne, w zależności od potrzeb skóry. Skuteczność oraz bezpieczeństwo wynikają z wykorzystania innowacyjnych formuł. PCA Skin to marka stworzona przez profesjonalistów, na której pracują doświadczeni kosmetolodzy i lekarze medycyny estetycznej.

Zaawansowane zabiegi PCA Skin oraz terapie wykonywane na produktach tej marki są niezwykle skuteczne i bezpieczne. Ich działanie potwierdzone jest licznymi badaniami klinicznymi. Kosmetyki PCA Skin nie są testowane na zwierzętach, ale na specjalnie wyselekcjonowanych grupach pacjentów z danymi problemami występującymi na skórze.

Filozofia marki PCA Skin „zdrowa skóra to piękna skóra” oraz „zabiegi szyte na miarę”. Dlatego w Klinice Urody Jean Baptiste każdy zabieg PCA Skin dobierany jest indywidualnie do potrzeb Twojej skóry.