Zabiegi PCA Skin – perfekcyjnie dobrane dla Twojej skóry | Klinika Urody JB Kielce

PCA Skin Detox treatment – maksymalne oczyszczanie porów

Zapomnij o błyszczącej się cerze i zablokowanych porach. Pozwól swojej skórze odzyskać perfekcyjną czystość i naturalny, zdrowy wygląd.

Detox treatment PCA Skin to profesjonalny zabieg silnie detoksykujący i oczyszczający skórę. Dzięki zawartości delikatnych kwasów i substancji otwierających zablokowane pory pozostawia skórę idealnie czystą i odświeżoną. Oczyszczanie porów na twarzy podczas zabiegu Detox treatment PCA Skin to doskonała alternatywa dla silnych peelingów chemicznych. Ten zabieg PCA Skin może być wykonywany przez cały rok i nadaje się dla każdej skóry, również dla nastolatków.

 

Cennik

Zarezerwuj zabieg telefonicznie

+48 690 206 206

Zabieg Cena Czas
Detox pore treatment PCA Skin – maksymalne oczyszczanie porów 329 zł 70 min Rezerwuj  

PCA Skin Detox treatment- efekty

Ten wyjątkowy zabieg pozwoli Ci cieszyć się perfekcyjnie oczyszczoną cerą. Po zabiegu oczyszczenia skóry twarzy możesz spodziewać się następujących efektów:

● maksymalne oczyszczenie porów

● redukcja błyszczenia się skóry

● wygładzenie skóry

● redukcja wydzielania sebum

 

PCA Skin Detox treatment- wskazania do wykonania zabiegu

Zabieg oczyszczający skórę Detox Treatment przeznaczony jest do każdego typu cery. Doskonale oczyszcza cerę problematyczną, z zaskórnikami, z nadmiarem sebum, polecany jest także dla nastolatków. Dzięki zabiegowi odblokowującemu pory skóra pozbywa się zanieczyszczeń. Detox Treatment dba także o dokładne oczyszczenie porów nosa i ogólne oczyszczenie porów na twarzy. Dlatego wskazaniem do jego wykonania jest także obecność zaskórników i rozszerzenie porów.Zabiegi PCA Skin

Zabiegi PCA Skin bazują na zaawansowanej marce profesjonalnych preparatów kosmetycznych, które podlegają szczegółowym badaniom klinicznym. Amerykańska marka PCA Skin to pionierzy zaawansowanych formuł peelingów chemicznych działający na rynku od niemal 30 lat. Nasza Klinika Urody w Kielcach jest jednym z pierwszych gabinetów certyfikowanych PCA Skin, co oznacza:

● ciągłe szkolenia praktyczne oraz teoretyczne dla naszego zespołu

● dostępność wszystkich profesjonalnych zabiegów PCA Skin

● pełna gama produktów PCA Skin (link do kosmetyków PCA Skin) do pielęgnacji domowej w sprzedaży w naszym sklepie


PCA Skin – zabiegi w Klinice Urody Jean Baptiste Kielce

Pracując na preparatach marki PCA Skin mamy pewność, że terapie dobierane są indywidualne, w zależności od potrzeb skóry. Skuteczność oraz bezpieczeństwo wynikają z wykorzystania innowacyjnych formuł. PCA Skin to marka stworzona przez profesjonalistów, na której pracują doświadczeni kosmetolodzy i lekarze medycyny estetycznej.

Zaawansowane zabiegi PCA Skin oraz terapie wykonywane na produktach tej marki są niezwykle skuteczne i bezpieczne. Ich działanie potwierdzone jest licznymi badaniami klinicznymi. Kosmetyki PCA Skin nie są testowane na zwierzętach, ale na specjalnie wyselekcjonowanych grupach pacjentów z danymi problemami występującymi na skórze.

Filozofia marki PCA Skin „zdrowa skóra to piękna skóra” oraz „zabiegi szyte na miarę”. Dlatego w Klinice Urody Jean Baptiste każdy zabieg PCA Skin dobierany jest indywidualnie do potrzeb Twojej skóry.