Zabiegi PCA Skin – perfekcyjnie dobrane dla Twojej skóry | Klinika Urody JB Kielce

PCA Skin Detox treatment – maksymalne oczyszczanie porów

Zapomnij o błyszczącej się cerze i zablokowanych porach. Pozwól swojej skórze odzyskać perfekcyjną czystość i naturalny, zdrowy wygląd.

Detox treatment PCA Skin to profesjonalny zabieg silnie detoksykujący i oczyszczający skórę. Dzięki zawartości delikatnych kwasów i substancji otwierających zablokowane pory pozostawia skórę idealnie czystą i odświeżoną. Oczyszczanie porów na twarzy podczas zabiegu Detox treatment PCA Skin to doskonała alternatywa dla silnych peelingów chemicznych. Ten zabieg PCA Skin może być wykonywany przez cały rok i nadaje się dla każdej skóry, również dla nastolatków.

 

Cennik

Zarezerwuj zabieg telefonicznie

+48 690 206 206

Zabieg Cena Czas
Detox pore treatment PCA Skin – maksymalne oczyszczanie porów 329 zł 70 min Rezerwuj  

Detox treatment – efekty

Ten wyjątkowy zabieg pozwoli Ci cieszyć się perfekcyjnie oczyszczoną cerą. Po zabiegu oczyszczenia skóry twarzy możesz spodziewać się następujących efektów:

● maksymalne oczyszczenie porów

● redukcja błyszczenia się skóry

● wygładzenie skóry

● redukcja wydzielania sebum

Wskazania do wykonania zabiegu PCA Skin Detox Treatment

Zabieg oczyszczający skórę Detox Treatment przeznaczony jest do każdego typu cery. Doskonale oczyszcza cerę problematyczną, z zaskórnikami, z nadmiarem sebum, polecany jest także dla nastolatków. Dzięki zabiegowi odblokowującemu pory skóra pozbywa się zanieczyszczeń. Detox Treatment dba także o dokładne oczyszczenie porów nosa i ogólne oczyszczenie porów na twarzy. Dlatego wskazaniem do jego wykonania jest także obecność zaskórników i rozszerzenie porów.

Jak działa zabieg oczyszczający skórę?

Profesjonalny zabieg oczyszczający PCA Skin w Klinice Jean Baptiste wykonywany jest przez doświadczoną kosmetolożkę. Dzięki zastosowaniu wyjątkowo skutecznych kosmetyków PCA Skin oraz specjalnemu protokołowi zabiegowemu, efektem zabiegu jest spektakularne oczyszczenie każdego typu cery.

Jeśli Twoim celem jest:

● redukcja wydzielania sebum i błyszczenia się skóry

● perfekcyjne oczyszczenie skóry twarzy

● głębokie oczyszczenie i detoksykacja

● zwężenie i odblokowanie ujść gruczołów łojowych

● regulacja naturalnych procesów złuszczania się naskórka

● oczyszczanie porów na twarzy

● oczyszczanie porów nosa

to zabieg Detox Treatment został stworzony z myślą o Twojej skórze.

Maksymalne oczyszczanie porów – umów się – PCA Skin zabiegi w Kielcach!

Zabiegi PCA Skin

Zabiegi PCA Skin bazują na zaawansowanej marce profesjonalnych preparatów kosmetycznych, które podlegają szczegółowym badaniom klinicznym. Amerykańska marka PCA Skin to pionierzy zaawansowanych formuł peelingów chemicznych działający na rynku od niemal 30 lat. Nasza Klinika Urody w Kielcach jest jednym z pierwszych gabinetów certyfikowanych PCA Skin, co oznacza:

● ciągłe szkolenia praktyczne oraz teoretyczne dla naszego zespołu

● dostępność wszystkich profesjonalnych zabiegów PCA Skin

● pełna gama produktów PCA Skin (link do kosmetyków PCA Skin) do pielęgnacji domowej w sprzedaży w naszym sklepie

 

PCA Skin – zabiegi w Kielcach w Klinice Urody Jean Baptiste

Pracując na preparatach marki PCA Skin mamy pewność, że terapie dobierane są indywidualne, w zależności od potrzeb skóry. Skuteczność oraz bezpieczeństwo wynikają z wykorzystania innowacyjnych formuł. PCA Skin to marka stworzona przez profesjonalistów, na której pracują doświadczeni kosmetolodzy i lekarze medycyny estetycznej.

Zaawansowane zabiegi PCA Skin oraz terapie wykonywane na produktach tej marki są niezwykle skuteczne i bezpieczne. Ich działanie potwierdzone jest licznymi badaniami klinicznymi. Kosmetyki PCA Skin nie są testowane na zwierzętach, ale na specjalnie wyselekcjonowanych grupach pacjentów z danymi problemami występującymi na skórze.

Filozofia marki PCA Skin „zdrowa skóra to piękna skóra” oraz „zabiegi szyte na miarę”. Dlatego w Klinice Urody Jean Baptiste każdy zabieg PCA Skin dobierany jest indywidualnie do potrzeb Twojej skóry.