PCA Skin Oxygenating Trio + Endermolift | Klinika Urody JB Kielce

Oxygenating Trio PCA Skin + Endermolift – innowacyjny zabieg łączony

PCA Skin Oxygenating Trio + Endermolift – innowacyjny zabieg łączony

Połączenie zabiegu Oxygenating Trio z zabiegiem Endermolift to wyjątkowa szansa na intensywną poprawę wyglądu Twojej skóry. Dzięki zastosowaniu masażu skóry twarzy urządzeniem Endermolift, dochodzi do intensywnej stymulacji i regeneracji włókien kolagenowych. Jednocześnie silnie

działające aktywne składniki PCA Skin zapewniają walkę z wolnymi rodnikami, widoczną poprawę nawilżenia i dotlenienia. Ten zabieg łączony zapewnia perfekcyjne dotlenienie i odświeżenie wyglądu cery, przywraca jędrność skóry i naturalny blask.

 

Cennik

Zarezerwuj zabieg telefonicznie

+48 690 206 206

Zabieg Cena Czas
Oxygenating Trio PCA Skin + Endermolift – innowacyjny zabieg łączony 300 zł 60 min Rezerwuj  

PCA Skin Oxygenating Trio + Endermolift – efekty

Efekty tego innowacyjnego zabiegu łączonego na twarz to doskonałe połączenie niezwykle intensywnych i skutecznych zabiegów poprawiających wygląd skóry twarzy.

● silna detoksykacja skóry

● walka z wolnymi rodnikami

● poprawa mikrokrążenia skóry

● regeneracja uszkodzonych włókien kolagenowych

● stymulacja procesów odbudowy

● odmłodzenie i wygładzenie skóry

● przywrócenie blasku

PCA Skin Oxygenating Trio + Endermolift LPG – działanie

Trójfazowy zabieg PCA Skin Oxygenating Trio został połączony z intensywnym masażem skóry twarzy Endermolift. Ten stymulujący masaż wykorzystuje najnowocześniejszą technologię Endermologii LPG. Silnie i skutecznie wpływa na regenerację uszkodzonych włókien kolagenowych, silnie stymuluje procesy regeneracyjne skóry, ujędrnia skórę, odmładza i przywraca skórze blask, dodatkowo działa przeciwbakteryjnie. Wraz z aktywnymi składnikami zawartymi w profesjonalnych kosmetykach PCA Skin ten łączony zabieg kompleksowo poprawia wygląd i kondycję Twojej skóry.

Zabieg łączony PCA Skin Oxygenating Trio + Endermolift LPG – wskazania

Jeśli Twoja cera potrzebuje odżywienia, silnego dotlenienia i ujędrnienia to ten zabieg jest najlepszym wyborem. Polecany jest szczególnie w takich sytuacjach:

● skóra palacza

● cera szara, matowa

● skóra odwodniona

● zaskórniki zamknięte

● tendencja do trądziku

● profilaktyka starzenia

● trądzik różowaty, rumień

● zmarszczki, wiotka skóra

 

Zadbaj kompleksowo o swoją skórę. Odzyskaj naturalny, promienny i odmłodzony wygląd.

Zabieg łączony PCA Skin Oxygenating Trio + Endermolift LPG – umów się w Kielcach – Klinika Urody Jean Baptiste

Zabiegi PCA Skin

Zabiegi PCA Skin bazują na zaawansowanej marce profesjonalnych preparatów kosmetycznych, które podlegają szczegółowym badaniom klinicznym. Amerykańska marka PCA Skin to pionierzy zaawansowanych formuł peelingów chemicznych działający na rynku od niemal 30 lat. Nasza Klinika Urody w Kielcach jest jednym z pierwszych gabinetów certyfikowanych PCA Skin, co oznacza:

● ciągłe szkolenia praktyczne oraz teoretyczne dla naszego zespołu

● dostępność wszystkich profesjonalnych zabiegów PCA Skin

● pełna gama produktów PCA Skin (link do kosmetyków PCA Skin) do pielęgnacji domowej w sprzedaży w naszym sklepie

 

PCA Skin – zabiegi w Kielcach w Klinice Urody Jean Baptiste

Pracując na preparatach marki PCA Skin mamy pewność, że terapie dobierane są indywidualne, w zależności od potrzeb skóry. Skuteczność oraz bezpieczeństwo wynikają z wykorzystania innowacyjnych formuł. PCA Skin to marka stworzona przez profesjonalistów, na której pracują doświadczeni kosmetolodzy i lekarze medycyny estetycznej.

Zaawansowane zabiegi PCA Skin oraz terapie wykonywane na produktach tej marki są niezwykle skuteczne i bezpieczne. Ich działanie potwierdzone jest licznymi badaniami klinicznymi. Kosmetyki PCA Skin nie są testowane na zwierzętach, ale na specjalnie wyselekcjonowanych grupach pacjentów z danymi problemami występującymi na skórze.

Filozofia marki PCA Skin „zdrowa skóra to piękna skóra” oraz „zabiegi szyte na miarę”. Dlatego w Klinice Urody Jean Baptiste każdy zabieg PCA Skin dobierany jest indywidualnie do potrzeb Twojej skóry.