Usuwanie naczynek u mężczyzn, zamykanie naczynek

Popękane naczynka, tzw. pajączki tworzą nieestetyczne czerwone plamki na twarzy, szczególnie na policzkach i wokół nosa. Sprawiają że twarz wydaje się wciąż zaczerwieniona, zarumieniona. Zamykanie naczynek u mężczyzn przynosi doskonałe rezultaty, w naszym gabinecie stosujemy laserowe zamykanie naczynek (tzw.pajączków). Stosowany w naszym gabinecie najnowocześniejszy laser na naczynka powoduje rozbicie i wchłonięcie czerwonego barwnika, a skóra odzyskuje naturalne zabarwienie i estetyczny wygląd. Jest to metoda skuteczna także w przypadku naczyniaków płaskich i rumienia twarzy. W wyniku serii zabiegów skóra w miejscu naczyniaka odzyskuje naturalny koloryt.

  • laserowe zamykanie naczynek
  • usuwanie pajączków
  • usuwanie naczyniaków płaskich u mężczyzn
  • redukcja rumienia na twarzy
  • niwelacja skłonności do zaczerwienienia
  • przywrócenie naturalnego zabarwienia skóry

Rozszerzone naczynka - informacje oraz cennik zabiegów

Zamykanie naczynek – zabieg dla mężczyzn

Zabieg jest rekomendowany dla mężczyzn chcących zniwelować rozszerzone lub popękane naczynia krwionośne, które są widoczne na ich skórze (tzw.pajączki). Jest to istotny krok w przypadku cery naczyniowej – nieleczone zmiany na skórze ze skłonnością do rozszerzonych naczyń mogą przekształcić się w trądzik różowaty (chorobę skóry).

Usuwanie rumienia – zabieg dla mężczyzn

Likwidacja rumienia i zaczerwienienia skóry wymaga konkretnych i skutecznych metod. Z pomocą przychodzi supernowoczesny laser IPL Nordlys by Ellipse, który rozwiązuje problem rumienia szybko, skutecznie i bezboleśnie.

Usuwanie naczyniaków płaskich – zabieg dla mężczyzn

Zabieg polega na laserowym usuwaniu naczyniaków płaskich poprzez jeden z najlepszych laserów na rynku Nordlys Ellipse. Naczyniaki zanikają, czerwono-fioletowe zabarwienie zostaje zastąpione przez normalny kolor skóry, bo czerwony barwnik ulega degradacji i wchłonięciu.