Babcia i Dziadziuś to jedne z najważniejszych osób w naszym życiu. Na kolanach ukochanego Dziadka mogliśmy skryć się przed całym światem, a w kuchni wspaniałej Babci zawsze pachniało drożdżowym ciastem i pysznym obiadem.

Skóra pod specjalną opieką.

Wraz ze zmianą dat w kalendarzu, zmienia się także cera, co może być źródłem zmartwień, szczególnie dla starszych kobiet Procesy starzenia organizmu są rzeczą zupełnie naturalną a współczesna kosmetologia wie jak je spowolnić. Wraz z wiekiem zmienia się metabolizm komórkowy, który ma wpływ na cały organizm, ale najbardziej zauważalny jest na skórze. Zmniejszenie ilości składników aktywnych, dostarczanych do skóry, jest przyczyną spowolnienia procesów jej samoregeneracji. Skóra dojrzała często pozbawiona jest elastyczności, ponieważ zmniejszona jest produkcja jej głównych włókien budulcowych – kolagenu i elastyny. Dodatkowo jest słabo odżywiona przez co jest sucha, cienka i wyraźnie zaczynają się na niej rysować zmarszczki. Innymi słowy, wymaga specjalnej opieki.

Co my możemy zrobić dla naszych Dziadków?

Nasi Dziadkowie i Babcie nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, w jak wspaniałą stronę idzie rozwój kosmetologii. Dzień Babci i Dzień Dziadka to doskonały moment by pokazać im, jak skuteczne i jednocześnie pomocne mogą być zabiegi w renomowanym gabinecie kosmetologii.

Nic tak wspaniale nie ukoi bólu pleców, jak przyjemny, relaksujący masaż. Dobroczynny dotyk terapeuty, rozmasowanie bolesnych partii ciała, pozwoli na chwilę relaksu, oraz zmniejszy uczucie ciężkości. Zastosowane dodatkowo podczas masażu masło shea, nawilży, oraz odżywi skórę, która nie tylko na twarzy jest przesuszona i delikatna. Terapeuci z naszej Kliniki polecają też rozgrzewający masaż gorącymi kamieniami. Jak niezwykłym i niezapomnianym momentem w życiu będzie dla Dziadków możliwość skorzystania z takiego wspaniałego relaksu dla ciała, razem…

Relaksu, oraz składników aktywnych potrzebuje także skóra twarzy. Dzięki zabiegom kosmetycznym możemy ją wzmocnić, ujędrnić, ujednolicić koloryt, tak, by była nawilżona i promienna. Niezależnie od wieku, każda kobieta lubi dbać o siebie. W Klinice Urody Jean Baptiste rekomendujemy zabieg Time Resist. Jest to wyjątkowy zabieg, który pomoże zredukować zmarszczki, wzmocni zagęszczenie skóry, doda blasku i witalności cerze.

Nie zapominamy także o pielęgnacji skóry Panów. Naszym kochanym Dziadkom chętnie wykonamy zabieg Men Express, który niweluje oznaki zmęczenia, pięknie rozświetla i nawilża skórę.

Wyjątkowo, bo razem.

Aranżacja jednego z gabinetów pozwala na wykonanie zabiegów dwóm osobom na raz. To, oprócz samej przyjemności płynącej z zabiegu, daje też możliwość poczucia bliskości. Często obserwujemy jak nasi Goście trzymają się za ręce, cicho rozmawiają. Zadowolenie ich jest tym większe, że mogą te chwile celebrować wspólnie.

Dojrzałość jest piękna, wymaga specjalnej opieki i subtelności. Jesteśmy przygotowani, by spełniać oczekiwania naszych Klientów na najwyższym, światowym poziomie.
Nie cofamy wskazówek zegara, bo przecież nie o to chodzi. Najbardziej zależy nam, by nasi kochani Dziadkowie, potrafili cieszyć się z dobrego samopoczucia i wyglądu, dlatego dołożymy wszelkich starań, by chwile spędzone z nami na długo zapadły w pamięć.