Kobiety pragną mieć gładkie ciało – smukłe nogi pozbawione nieestetycznych włosków to już w zasadzie standard. W jaki sposób kobiety depilują nogi? Istnieje kilka metod usuwania włosów na nogach, ich wybór zależy od nasilenia owłosienia i potrzeb danej kobiety. Wiele kobiet jest jednak zmęczonych tradycyjnymi metodami jak golenie czy depilacja mechaniczna i decydują się na trwałe usunięcie włosów z nóg za pomocą obecnie najnowocześniejszej metody – depilacji laserowej. Idealnie gładkie uda, kolana, łydki i stopy na stałe to efekt dla którego warto zdecydować się na serię kilku zabiegów depilacji laserowej.

Depilacja laserowa nóg – dla kogo?

  • masz nadmierne owłosienie na nogach, hirsutyzm?
  • golenie maszynka wywołuje podrażnienie skóry?
  • denerwują Cię szybko odrastające, twarde włoski?
  • po depilacji pojawiają się krostki, zapalenie mieszków włosowych?
  • wrastają ci włoski po goleniu lub depilacji?
  • marzysz o idealnie gładkich nogach na wiele lat?
  • masz dość straty czasu na częste golenie i depilacje nóg?

Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałaś twierdząco, to na pewno zainteresuje Cię laserowa depilacja, która pozwala na trwałe i skuteczne usunięcie włosów z nóg. Zabieg depilacji nóg może dotyczyć poszczególnych fragmentów nóg – uda, kolana, łydki i stopy.

Depilacja laserowa ud – jak wygląda?

Depilacja ud może dotyczyć całych ud lub ich najbardziej owłosionych fragmentów. Szczególnie częstym zabiegiem jest laserowa depilacja wewnętrznej strony ud. Zabieg przebiega szybko i sprawnie dzięki zastosowaniu odpowiedniego rozmiaru głowicy nowoczesnego lasera diodowego Light Sheer Desire. Umożliwia on szybką i bardzo skuteczną depilację nawet dużych powierzchni ciała.

Depilacja laserowa kolan – czy boli?

Laserowe usuwanie włosów na kolanach jest niemal bezbolesne. W przypadku osób bardziej wrażliwych, chłodzimy skórę, choć zazwyczaj nie ma takiej potrzeby. „Strzały” lasera powodują minimalny dyskomfort, lekkie i chwilowe pieczenie w miejscu użycia lasera. Kolana po depilacji mogą być lekko zaczerwienione, co zwykle przechodzi po kilku godzinach.

Laserowa depilacja łydek – skuteczność

Włosy na łydkach są zwykle mocniejsze i grubsze niż na innych obszarach ciała. W przypadku depilacji laserowej jest to korzystne, ponieważ grubszy włos lepiej pochłania wiązkę lasera i mieszek włosowy łatwiej ulega trwałemu zniszczeniu. Po serii kilku zabiegów epilacji laserowej możesz liczyć na idealnie gładkie łydki, pozbawione nieestetycznych odrastających włosków czy krostek związanych z innymi metodami usuwania włosów.

Laserowa depilacja stóp – zalety

Na grzbiecie stóp u kobiet zwykle rosną niewielkie włoski, ale czasem jest ich więcej i są dobrze widoczne. Jeśli gęste włosy rosną na palcach (szczególnie często na paluchu) i grzbiecie stóp to ze względu na nierówną powierzchnię ciężko je usunąć maszynka do  golenia. Jeśli masz trudności z goleniem stóp to na pewno zainteresuje Cię laserowa depilacja, która usuwa włosy trwale, bez względu na ich lokalizację. Po serii laserowej depilacji nóg zapomnisz o maszynce do golenia i depilatorze, nie będziesz już umawiać się na bolesne usuwanie włosów woskiem. Twoje nogi będą po prostu gładkie i piękne – bez wrastających włosków, krostek i podrażnień po goleniu.

Laserowa depilacja nóg – ud, kolan, łydek i stóp – zapraszamy na profesjonalne i skuteczne zabiegi estetyczne w Kielcach. Zapoznaj się z naszą ofertą i umów się na konsultację z kosmetologiem.

Laserowa depilacja ud, kolan, łydek – cennik – zapoznaj się z cennikiem gabinetu w Kielcach. LINK DO USŁUGI